Ücretsiz Üye Ol Gold Üye Ol Web Siteniz Yoksa?
Hakkımızda

1998 yılında Damla Reklam olarak reklam – tanıtım sektöründe faaliyete başlaya firmamız, 2005 yılında web tasarım ve internet hizmetleri de sunarak İzmir Web Center olarak reklam – tanıtım faaliyetlerine devam etmiştir. 2006 yılında İzmir esnafının bir internet sitesinde toplanması düşüncesiyle ortaya çıkmış olan İzmir İş Rehberi faaliyete geçmiştir. 2007 yılında İzmir İş Rehberinden esinlenerek Manisa İş Rehberi’ni faaliyete geçirmiş olan İzmir Web Center, 2009 yılı Ocak ayından itibaren Denizli, Aydın ve Balıkesir İş Rehberlerini faaliyete geçirmiştir. Önümüzdeki günlerde Bursa, Çanakkale, Muğla, Eskişehir ve Konya illerinde de faaliyete geçecek olan rehberlerimiz giderek yaygınlaşan internet dünyasında esnafların da etkin bir şekilde yer almasını amaçlamaktadır.

 İlkelerimiz;
  • En güncel ve doğru veriyi internet kullanıcılarına sunmak,
  • Firmaların web sitesi olsun olmasın internet üzerinden ürün ve hizmetlerini minimum maliyetle tanıtmalarını sağlamak,
  • İnternet kullanıcılarının aradıkları ürün ve hizmetlere en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak,
  • Firmaların rehberlerimizi tanıtmak için düzenli olarak bastığımız broşürlerin arkasında yer almalarını sağlayarak reklam maliyetlerini minimize ederek daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlamak,
  • Firmaların rehberimizdeki bilgileri vasıtasıyla uluslararası arama motorlarında (Google, Yahoo vb.) yer almalarını sağlamak.

    Faaliyette Olan İller       Faaliyete Geçecek Olan İller

 

 


Denizli İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2010 Denizli İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!